Гаряча лінія Мінагрополітики

Горячая линия Минагрополитики
Горячая линия Минагрополитики

0-800-502-410

«Гаряча» телефонна лінія працює за номером 0-800-502-410

Мінагрополітики наказом від 13 листопада 2015 № 420 створило «гарячу» телефонну лінію відомства і затвердило порядок її роботи.

«Гаряча» телефонна лінія працює по телефону 0-800-502-410, щоденно (крім вихідних і неробочих днів): понеділок – четвер – з 09.00 до 18.00, п’ятниця – з 09.00 до 16.45.

Усі звернення громадян, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію, реєструються відділом публічної інформації в день їх надходження, на кожне звернення заповнюється картка.

Питання, з якими звертається громадянин, по можливості вирішуються під час телефонної розмови.

Усі звернення, які потребують більш детального вивчення, після реєстрації передаються на розгляд керівництву та структурному підрозділу Мінагрополітики для дозволу по суті. Термін розгляду не повинен перевищувати строків, визначених чинним законодавством.

Якщо питання, з яким звернувся громадянин, не відноситься до компетенції Мінагрополітики, особа, яка здійснює прийом телефонного звернення, пояснює громадянину, до якого держоргану або органу місцевого самоврядування, підприємству, організації або установі доцільно звернутися, і по можливості надає адресу, номер телефону.

За результатами роботи зі зверненнями громадян, які надходять на «гарячу» телефонну лінію, відділ публічної інформації готує аналітичну інформацію і представляє її на розгляд керівництву Мінагрополітики.

Залиште відгук про роботу телефону Мінагрополітики в коментарях:

Оставить комментарий

  • Кого додати?

  • Гаряча лінія онлайн

    Перелік екстрених телефонів і служб України. Гарячі телефонні лінії допоможуть вам в будь-яких життєвих негараздах. Якщо вам потрібна допомога або консультація звертайтеся за нею за телефонами 0-800 державних органів, банків і компаній.