Управління СБУ в Луганській області

Горячая Линия в Луганской области
Горячая Линия в Луганской области

(06452) 4-41-47

В УСБУ в Луганській області діє «гаряча телефонна лінія» з питань незаконного переміщення товарів через лінію дотику

Мобільні групи співробітників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, військової прокуратури, прикордонників і посилені волонтерами, щодня затримують вантажі, які правопорушники намагаються ввезти в обхід блокпостів на тимчасово окуповані терористами території. Зараз вся лінія зіткнення контролюється правоохоронними органами.

Активна співпраця з громадськістю в питанні протидії фінансуванню тероризму зробить цю роботу більш ефективною. Тому Управління Служби безпеки України в Луганській області закликає жителів регіону, які мають інформацію про факти підготовки або вчинення незаконного переміщення вантажів через лінію розмежування, а також корупційних проявів з боку посадових осіб, які сприяють вчиненню таких правопорушень. негайно повідомляти в СБУ.

В УСБУ в Луганській області цілодобово працює телефон «гарячої лінії»: (06452) 4-41-47.

Залиште відгук про роботу телефону допомоги УСБУ в Луганській області в коментарях:

Оставить комментарий

  • Кого додати?

  • Гаряча лінія онлайн

    Перелік екстрених телефонів і служб України. Гарячі телефонні лінії допоможуть вам в будь-яких життєвих негараздах. Якщо вам потрібна допомога або консультація звертайтеся за нею за телефонами 0-800 державних органів, банків і компаній.