Гаряча лінія Центру допомоги учасникам АТО Одеса

Горячая Линия Одесса
Горячая Линия Одесса

(0482) 39-00-04

При Одеської обладміністрації запрацював Центр допомоги учасникам АТО. При Одеської обласної державної адміністрації почав працювати Центр допомоги учасникам АТО, який очолила волонтер Наталя Кручинина. Як розповіли кореспонденту Репортера сьогодні, 3 грудня, організатори центру, його мета – всебічна соціалізація тих, хто демобілізувався або продовжує брати участь у бойових діях в зоні АТО, а також членів їх сімей.

Центр знаходиться на вулиці Канатній, 83 (кабінет один тисячі сто двадцять вісім). Волонтери працюють з 10:00 і до останнього відвідувача. У ньому працює група психологів-волонтерів, скоро запрацює «гаряча лінія» психологічної допомоги.

За інформацією волонтерів, за перший тиждень роботи Центру в нього вже звернулися 70 учасників АТО з різних питань, включаючи юридичну та психологічну допомогу.

Подібні міні-центри планується створити і по всій області. Жителів районів Одеської області також запрошують допомогти в їх організації. Телефони Центру: (0482) 39-00-04, (0482) 39-00-05.

Залишити відгуки про роботу гарячої телефонної лінії в Одесі ви можете в коментарях

 • Ответить Григорій ,

  Коли розпочнеться демобілізація 5 хвилі, термін служби закінчився 22 квітня

  • Ответить Ковальський Віталій ,

   Вийграв апеляційний суд в місті Одеса по індексації за 2016 та 2017 рік, але військова частина не нароховує та відмовляеться постанову суду приймати до виконання в/ч А3438

   Оставить комментарий

   • Кого додати?

   • Гаряча лінія онлайн

    Перелік екстрених телефонів і служб України. Гарячі телефонні лінії допоможуть вам в будь-яких життєвих негараздах. Якщо вам потрібна допомога або консультація звертайтеся за нею за телефонами 0-800 державних органів, банків і компаній.