Горячая линия Samsung

Горячая линия Samsung
Телефон Горячая линия Samsung

0 800 502 000
Горячая линия Samsung

Телефон Горячая линия Samsung для поддержки Украинских потребителей.

Служба круглосуточной поддержки кампании или фирмы – удобный способ поддержки лояльности своих потребителей а также эффективный маркетинговый инструмент для продвижения своих услуг.
 

Оставьте отзыв о работе телефона Горячая линия Samsung в комментариях:

 • Ответить Ірина ,

  Добрий день. Купила 2 місяця тому телефон. Прокористувавшись місяць телефоном під час написання смс тріснув екран та затік повністю. Телефон не падав, не вдарявся, не стукався. Працівники магазину в якому була здійснена покупка відмовилися відправляти телефон в сервісний центр. Сказали що це механічне пошкодження, тобто удушення екрану, але удушення від пальця це просто жахливо. Телефон ще на гарантії.Як з часом виявилося, що не в одної мене такка проблема з телефоном. Екрани тріскають самі собою та затікають.Не розумію для чого випускати в продаж такий не якісний товар,коли екрани тріскають самі собою.Компанія САМСУНГ розчарувала на 100% та не виправдала моїх очікувань.

  Оставить комментарий

  • Кого додати?

  • Гаряча лінія онлайн

   Перелік екстрених телефонів і служб України. Гарячі телефонні лінії допоможуть вам в будь-яких життєвих негараздах. Якщо вам потрібна допомога або консультація звертайтеся за нею за телефонами 0-800 державних органів, банків і компаній.