Департамент адміністративних послуг Одеса

Горячая Линия Одесса
Горячая Линия Одесса

15-35

На базі одеського Єдиного центру звернень громадян «15-35» розпочав роботу колл-центр департаменту адміністративних послуг.

В Одесі триває робота з оптимізації взаємодії міської влади та населення, в тому числі по розширенню можливостей звернень в міські структури.

З 11 вересня 2015 почав роботу колл-центр департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради. Колл-центр адмінпослуг створений шляхом розширення функціональності Єдиного центру звернення громадян «15-35».

Тепер для отримання консультацій з питань отримання адміністративних послуг, а також для запису на прийом в будь-який з філій одеського міського Центру адміністративних послуг достатньо зателефонувати в Єдиний центр звернень громадян за телефонами:

15-35 або 705-55-55.

Графік роботи колл-центру:
понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00.

Залишити відгуки про роботу Департаменту адміністративних послуг в Одесі ви можете в коментарях

 • Ответить Алина ,

  Добрый день!!! Подскажите, пожалуйста, какие документы нужно подавать для регистрации места проживания ребенка (8 лет), если у нас имеется переведенное и заверенное нотариально свидетельство о рождении ребенка (ребенок рожден в Португалии), проблема в том, что в центре административных услуг нам сказали принести копию свидетельства о рождении заверенную нотариально, Португальский оригинал свидетельства о рождении, справку о гражданстве (Украины), правильно ли это!!! Спасибо!!!

  • Ответить Роман ,

   Напишите пожалуйста, номер горячей линии газовой службы в одесской области Спасибо.

   • Ответить Ирина ,

    Цитата : ” Теперь для получения консультаций по вопросам получения административных услуг, а также для записи на прием в любой из филиалов одесского городского Центра административных услуг достаточно позвонить в Единый центр обращений граждан по телефонам:

    15-35 ”
    Очень странно но телефон не работает , обьясните с чем связанно ?

    Оставить комментарий

    • Кого додати?

    • Гаряча лінія онлайн

     Перелік екстрених телефонів і служб України. Гарячі телефонні лінії допоможуть вам в будь-яких життєвих негараздах. Якщо вам потрібна допомога або консультація звертайтеся за нею за телефонами 0-800 державних органів, банків і компаній.