Горячая линия Генпрокуратуры Украины

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия Генпрокуратуры Украины

0-800-507-001

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия Генпрокуратуры Украины – для круглосуточной

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Динамовец ,

  Звертаємося за допомогою, так як я Петричко Олександр, та Петричко Лідія проживающі в с.Руде­Село
  Володарського району Киїівської області стали потерпілими від дій Києв енегро та газової контори яка
  обслуговує село Руде ­Село.22.02.2017 о 16.оо до нас приїхала бригада з РЕСУ відключати світло, на
  запитання на якій підставі, мені відповіли, на підставі заяви власника дому Горнічар Володимира
  Степановича проживаючого в с.м.т. Володарка і що ми незаконно захопили його будинок. Я ж пояснив,
  що ми проживаємо в цьому будинку з липня 2015 року і справно платимо за електроенергію. Но
  працівники відповіли що вони виконують вказівку начальника РЕС офіс находиться в с. Лгвин .Я
  доводив що ми живемо як реальні покупці цього дому і за дім заплачено 34 ціни дому, і як ви можете
  відключати в зимовий період, та ще коли в домі проживає дитина півтора року, тим більше
  заборгованності немає. Так сьогодні 23.02.2017 до нас завітав працівник газової контори для
  відключення газу, також по заяві власника дому Горнічара, на відключення і також не за борги за
  спожитий газ а, по вказівці начальника Поланский по заяві на відключення. Горнічар М.С. мав би нам
  продати цей дім 2015, чи 2016 році, але весь час у нього чогось не достатньо було, то документи БТІ,
  то газових документів. В кінці кінців він заявив що передумав продавати і не продає.Починає виживати
  нас відключенням електрики та газу, но гроші 14 тисяч доларів, та затрати на ремонт на протязі 2015
  року в суммі 8 тисяч доларів не віддає, заявляє щоб ми, які прожили 19 місяців і вчасно все платили
  , забиралися геть. На Горнічара В.С подана заява на порушення кримінальної справи по ст. 192 ч2
  шахрйство. Заява зареєстрована в відділі національної поліції Володарка. Прошу вас призупинити
  відключення електромережі та газу так як ці дії я розцінюю, як солідарність шахраю Глорнічару В.С.
  та анти людяність в зимовий період, тим більше що є дитя якому півтора року.
  Начальнику Володарського районного
  відділу національної поліції УМВС в
  Київській області
  Громадянка Петричко Лідія Василівна
  тимчасово проживаюча в с. Руде
  вул. Будівельників, 26
  Володарського району Київської обл.

  З А Я В А .

  Прошу вас порушити кримінальну справу відносно Горнічара Володимира проживаючого в смт. Володарка по вулиці Шевченка , за статтею 190 ч2. КК України.
  Так, Горнічар Володимир 2015 році виставив на сайті продажу нерухомості дім на продаж в селі Руде Володарського району по вулиці Будівельників 26, на що я повелась повірила йому, що дім він продає «чистий» без яких існуючих проблем. Ціну він встановив 20 тисяч доларів СЩА. На заперечення, що цей дім не має такої вартості, так як немає належних умов проживання (туалету та ванни), та одна кімната не закінчена , потрібно провести ремонт, Горнічар В.С. поступився ціною на 19 тисяч доларів.
  В цей дім наша сімя оселилася за 14 тисяч доларів, які ми дали на руки Горнічару В.С.
  Одразу після нашого поселення ми почали робити в цьому домі ремонт.
  Горічар В.С. став інтенсивно нам у цьому допомагати. Порадив нам будівельну бригаду , яку очолював його син. Буквально на другий день свого сина Горнічара Михайла він відправив в Росію і попросив нас про це нікому не говорити. І з цього моменту почалися підозрілі речі в поведінці Горнічарів В.С. та його дружини Марії.
  2 місяці Горнічар В.С. нам говорив, що якась буква в документах не сходиться, що він поїде в Закарпаття і все уладнає потім зясувалося що їм нотаріус порадив як змінити ці документи, у нас виникла остаточна підозра, а потім коли нам сусіди почали говорити що щей немає газової документації. Коли ми поставили питання про ці документи Горнічари відреагували дуже негативно і емоційно. У нас знову виникла підозра, але ми чекали і продовжували робити ремонт бо дуже все це затягнулося і було вже багато куплено будівельних матеріалів. Під час нашого проживання виявлялося дуже багато негативних моментів, особливо нам люди розкривали очі на те що вони дуже багато винні грошей. По проханню Горнічара В.С. до нас завітав землевпорядник Братенко в оселю який нам порадив прийти в сільську раду і переоформити землю 9 тисяч гривен.
  Перед Новим 2016 роком з приїздом сина з Белізу у нас міняються обставини і ми приймаємо рішення цей будинок продавати. Порадившись з Горнічарами вони дають згоду що ми находимо покупця, і Горнічар мені особисто сказав. Я на цю хату вже не маю права претендувати як хазяїн оскільки ви дали гроші і зробили там капітальний ремонт і добудови то беріть це все на себе, на що я відповіла, тоді я шукаю покупця. І всі виплати за оформлення і поновлення документів буду платити я. Також обговорювалося питання щодо повного розрахунку з Горнічарами, оскільки ми дали 14 ( чотирнадцять тисяч доларів) то якщо у покупців буде повна сума ми їм виплатимо різницю в 5 ( п’ять тисяч доларів). На що була ЗГОДА!!
  Ми інтенсивно почали шукати покупців Були люди з села Рудого,приїжджали люди із сусідніх сіл, всім подобався будинок але як дізнавалися чий це будинок всі різко відказувалися. Приїхали люди з Донецька, я пояснила покупцям що ми тут живемо але буде продавати інший хазяїн. Приїхав Горнічар В.С. з копіями документів і від того як він почав розповідати я ще більш була шокована, він пояснив що цей будинок йому подарували зовсім сторонні люди, хоча до цього він нам казав, що цей будинок він купив до того ж виявилось що у нього немає документів на газ .В серпні місяці знаходиться покупець з Сумської Області Толош НВ .
  В телефонній розмові я пояснила що хазяїн живе в Володарці . Толош Н.В. попросила мене нікому будинок не показувати і зняти з продажу, ще вона закцентувала увагу на то що в них буде належна сума, вона її привезе, а потім коли буде проданий будинок ще й в Сумській області повністю буде будинок викуплений
  Про це я попередила Горнічарів, на що вони дали згоду, але в цей час, Горнічар В.С,збирався в Росію, і він сказав що я не можу чекати, дам довіреність на свою дружину і ви всі питання вирішуйте без мене.
  Мені це не сподобалось але він запевнив мене , не переживай твої гроші ніде не дінуться.
  Коли приїхала Толлош Н.В. дивитися будинок, я пояснила що ніяких дій я не буду робити поки не буде згоди Горнічарів. Після прийняття остаточного рішення Толлош Н.В.. про те, що вона купує будинок ми поїхали в Володарку, де Горнічар Марія підтвердила те, що вона мені довіряє і сказала Толллош Н.В. що можете давати гроші. Горнічар М. зателефонувала до Горнічара В.С. де в телефонній розмові він не заперечував на переїзд сім’ї Толлош Н. в Руде село.
  Сім’я Толлош Н.В. переїхала в село Руде 9 вересня 2016 року.
  Перевезли речі і залишили дочку Опанович Ярославу Т. з маленькою дитиною 1 рік і 4 місяці.
  На даний час Горнічар вимагає щоб Толош заплатила ще 14 тисяч доларів, і ми Петричко Л.В. та мій чоловік Петричко О.М. покинули дім, при тому ж він не збирається віддавати 14 тисяч доларів США ,та витрати на добудову . А згодом же заявив що дім не продається. Виходячи з цього, Горнічар Володимир рішив «кинути» мене , заволодівши 22 тисяч доларів США-(загальна сумма витрат на добудову ,ремонт кімнат, кухні) при цьому обзиваючи мене аферисткою, та схиляє Толлош Н . щоб вона звернулася в суд, написала заяву на мене.
  Провівши бесіду з жителями села Руде, я взнала, що цей дім належить релігійній громаді християн баптистів. Цей дім був придбаний релігійною громадою і всі вірячи працювали без корисно, але потім Горнічар, коли сам проповідував цю віру, заволодів документами на дім , а потім відійшов від віри, захотів щоб йому платили, за оренду. Стало відомо що Горнічар В.С. втік з Закарпатської області ,так як там займався шахрайством, заволодів нерухомістю родини своєї жінки Горнічар Марії (Грижинець), продав та приїхав в с. Руде, де купив декілька хат.
  Із всього почутого, я зрозуміла, що це спосіб існування стиль шахрайства, входити в довіру, заволодіти грішми, та плодами чужої праці. Горнічар В.С є вишуканий шахрай. А тому прошу порушити кримінальну справу Відносно Горнічар В.С. за статтею 190 ч.2 КК України

  Враховуючи викладене, відповідно до ч. 2 ст. 190 КК України, на основі ст., ст. 55, 56, 214 КПК України,

  ПРОШУ:

  – прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);
  – внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
  – невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України – визнати мене, Петричко Лідію Василівну потерпілою від кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України
  – вручити мені пам’ятку про процесуальні права і обов’язки потерпілого;
  – надати мені можливість дати додаткові свідчення;
  – повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.
  Зі статтями 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину», 384 «Завідомо неправдиве показання» Кримінального кодексу України, ознайомлена.

  Ці дії настали наслідком заяви в відділ національної поліції Володарського району Київської області, яку не зарєєстрували в ЄЖО , но в канцилярії прийняли, та не дали номера реєстрації . Невже так можна зволікати , в призупинці дій проплачено заявником -шахраєм Горнічаром В.С.в РЕС та газову кантору, кожен день для нас це психологічний тиск, та визов наряду поліції на дії тих хто приїзжає виключати газ та електроенергію . Зима не літо, хотя би малу дитину 1.6 місяців пожаліли. Тай взагалі так фашисти не поступали б. Виходить проплатити і можна сміятися і радіти як страждають одуренні. Рахую що дії начальника газової кантори , яка обслуговує Володарский район посібником шахрая.

  • Ответить Сергей ,

   27.10.2017года в г. Долинская Кировоградской области работником полиции и работниками таможенной службы ГФС был остановлен мой родственник ,который ехал на моем скутере “Навигатор”,я ему дал данный скутер чтобы он сездил к матери в село, Работники ГФС заявили что он не растаможен составили протокол на моего родствинника и изяли скутер,когда я привез документы на то что он официално куплен в магазинев 2007 году , есть договор купли продажи они заявили что по ихним данным он не растаможен и погрузили в грузовую машину и увезли в г.Кропивницкий это за 75км. от места моего жительства. На мой вопрос , что этим они нарушают 41 ст. Конституции Украины, это моя собственнось и изьять ее может только суд,они ответили что вас вызовут в суд г.Кропивницкий в ленинский районный суд, и плавать они хотели на Конституцию у них указание изымать скутера. Уважаемый Генеральный прокурор Украины! Это безпридел, или возврат 90-годов! мои данные Червонящий Сергей Николаевич тел.0995624857

   • Ответить Ольга ,

    Как отправить жалобу ? на какой адресс и на чье имя писать , образец нужен.

    • Ответить сергей ,

     31.12 .2017 бывший милиционер(который на службе при должности сбил ребенка год назад) сбил двоих люде в Кировоградской област П.Г.Т. Ольшанка убил одного насмерть оторвавши ногу и раздробивши таз в последствии заключение судмедэксперта смерть от болегого шока бросил людей умирать и скрылся явился с повиной 2 января с адвокатом досих порон на свободе при изьятии машины все следы были стерты машину нашли в другом месте креминалисты с кировограда вроде все описали а местная милиция ни чиго не делает машину нашли простые не (байдужи)люди которым не все равно но человек досих пор на свободе гуляеетпо ПГТ еще ихвастается что все равно куда обращатся помогите

     • Ответить сергей ,

      Что делать в этой ситуации убил 31.12 в 20 умерла от болегого шока врачи были в шоке нога была за головой когда человек был на животе просто оторвана и какая справедливость в нашей Украине где связи и деньги можно все решить а за кастрюлю посадят человека на 5 лет

      • Ответить сергей ,

       Забыл сказатьчто он второго збил но тому поломал только ногу

       • Ответить сергей ,

        помогите пожалуйста там не кто ничего не делает куда обращатся если вериш в реформы а не чего не изменилось кроме состояния финансового в наших органах тоесть у техкто там работает

        Оставить комментарий

        • Кого добавить?

        • Горячая линия онлайн

         Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.