Горячая линия Министерство образования и науки, молодежи и спорта

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия Министерство образования и науки, молодежи и спорта

(044) 486-24-42

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Долинська ДЮСШ ,

  Колектив Долинської дитячо – юнацької спортивної школи (м. Долина вул. Ст. Бандери 2 Б) просить Вас звернути увагу на наше прохання. Неодноразову на Гарячу лінію надходили скарги, щодо роботи директора ДЮСШ – Яцківа Віктора Стефановича.
  Перший раз скарга була від людини, яка немає жодного значення до нашого колективу, другий раз зазначено прізвище нашого працівника, яка запевняє що жодних скарг на Вашу Гарячу лінію не подавала і нікуди не телефонувала.
  Після першої скарги у нашому колективі відбулись загальношкільні збори, головуючим зборів був голова профспілкового комітету. На них було зачитаний лист з скаргами на роботу директора, було прийняте рішення колективу проголосувати чи ми підтримуємо все те що було написано чи ні. В відкритому голосуванні одноголосно колектив не підтримав жодного пункту, з листа що надійшов з Вашої Гарячої лінії. Жодного тиску зі сторони дирекції не було, так як колектив відмовився навіть від таємного голосування.
  Зараз же надійшла нова скарга. Ми висловлюємо своє обурення, через те що будь хто може зателефонувати на Вашу Гарячу лінію і представитись нашим працівником і залишити безпідставні обвинувачення щодо роботи Дирекції Долинської дитячо – юнацької спортивної школи та безпосередньо директора Яцківа В. С.
  От уже протягом 5 – 6 років Яцків В. С. займає посаду директора Долинської дитячо – юнацької спортивної школи. За весь час його роботи показав себе здібним керівником та організатором, умілим тренером – викладачем. За його ініціативи було започатковано ряд спортивних заходів, змодельовано інноваційні форми організації навчально – тренувального процесу.
  У своїй роботі користується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо освітньої галузі, наказами та розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, іншими законодавчими та нормативно – правовими актами з питань освіти; законодавством про працю, правилами і нормами охорони і безпеки праці, правилами виробничої санітарії та пожежної безпеки.
  Високий рівень управлінської культури директора Яцківа В. С. характеризується застосуванням стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально – психологічним кліматом, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності тренерів – викладачів, колегіальним підходом до управління ДЮСШ, використання сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку ДЮСШ, що ґрунтується на глибокому аналізі кадрового, навчально – методичного й матеріально – технічного забезпечення навчально – тренувального процесу.
  Унаслідок компетентності та творчого підходу до справи Віктора Стефановича забезпечує вміле, висококваліфіковане управління навчально – тренувальним процесом, контрольно – аналітичною діяльністю. Під час контролю за тренуваннями забезпечує розумне поєднання контролюючих та інструктивних методичних функцій, надає методичну допомогу тим тренерам, хто її потребує.
  Завдяки плідній співпраці Яцківа В. С. з радою школи, батьківським комітетом, благодійниками постійно зміцнюється навчально – матеріальна база школи.
  Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів – спортсменів, тренерів – викладачів, працівників ДЮСШ, захищає їх від будь – яких форм фізичного або психічного насильства, запобігає шкідливим звичкам, пропагує здоровий спосіб життя.
  Забезпечує здорові та безпечні умови праці, тренування, виховання.
  Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну педагогічну допомогу з питань освіти, фізичного й психічного розвитку їх дітей.
  Користується авторитетом серед учнів, батьків, працівників ДЮСШ.
  Всі обвинувачення щодо його роботи ми вважаємо безпідставними, так як ми є свідками того, що зроблено ним особисто і за його ініціативи на території Долинської ДЮСШ і в приміщенні. Жодного обвинувачення яке було проти нього ми не підтримуємо, і вважаємо що Віктора Стефановича просто хочуть усунути від займаної ним керівної посади.
  Просимо Вас безпідставні всі обвинувачення щодо роботи нашого закладу та директора Яцківа В. С. не приймати до уваги, так як ще є думка працюючого колективу. Яцків Віктор Стефанович відповідає займаній посаді.
  Голова Профспілкового колективу Долинської ДЮСШ та члени профспілки (протокол зборів та підписи працівників волинської ДЮСШ додаються)

  • Ответить Надія ,

   Доброго дня! Читаю і слів не можу підібрати – скільки брехні, лицемірства та приховування правди лише в одному листі! Ви прекрасно розумієте, що все, що написано у зверненнях – чиста правда, просто не вистачає мужності признатись в цьому, хоча б самим собі. Не буду багато дискусувати, просто цікаво, як колектив відмовився від таємного голосування, коли йому цього не запропонували, скажу навіть більше, на вимогу працівників зачитати дане звернення – Яцків В.С. відмовився це зробити. Зрозуміло, чому колектив відмовився від відкритого голосування – висловити свою думку, сказати правду – це те саме, що стати ворогом № 1 в очах керівництва. Хочеться надіятись, що все ж в нашій державі корупціонерам на керівних посадах не місце , а з посади Яцківа В.С. потрібно не усувати, а звільняти !!!

   • Ответить Надія ,

    Доброго дня! Читаючи звернення ” колективу” Долинської ДЮСШ стосовно Яцківа В.С. скоадається враження, що це сам пан директор і писав ))) Ну вже який хороший керівник получається!!! У своїй роботі керуєсться Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Верховної Ради України та ін. Тоді, поясніть мені, будь – ласка, “білий і пухнастий” пане директоре, як по відношенню до такого чесного, з незаплямованою репутацією керівника, прокуратура зареєструвала 2 кримінальні провадження??? А також пригадайте, як ви змусили працівника, який знаходився на лікарняному ліжку, написати заяву на звільнення, погрожуючи звільненням за статтею, якщо не напише заяву власноручно!!!! Професійна етика??? Який дивний підхід у вас до роботи!

    Оставить комментарий

    • Кого добавить?

    • Горячая линия онлайн

     Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.