Горячая линия министерства образования

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия министерства образования

0 800 507 309

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия министерства образования

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Ольга ,

  Щороку в школі с.Станків батьки добровільно-примусово здавали по 50 грн з учня на ремонт школи.Цього року новий директор НаталіяІгорівна ввела новий тариф-100 грн з учня,при тому,що учні ремонт класів роблять за свої кошти. На днях на зборах в школі директор сказала батькам,які входять в батьківський комітет йти селом і збирати кошти на компютерний клас. Батьки,чиї діти навчаються в школі обов”язково повинні здати по 100 грн,інші жителі села-хто скільки забає.Куди дивиться влада????????????????

  • Ответить Андрій ,

   шановні високі чини в освіті, хочу звернути вашу увагу на опалення школи в с.м.т.Лопатин Радехівського р-ну, Львівської області. Вже протягом як мінімум два тиждні температура повітря в класах вище вказаної школи не перевищує +12 градусів. Як вирішити проблему, бо ми з дружиною зверталися вже в районний ВНО, також було звернення на урядову гарячу лінію по цьлму питанню. Хотів би отримати відповідь шановних високих чинів які сидять в теплих кабінетах, чи наші діти заслуговують сидіти в холодних класах і куди ми прямуємо-до Європи, чи до Азії???З нетерпінням чекаю відповіді, прошу вирішити озвучене питання бо буду шукати подальші шляхи вирішення включаючи адміністрацію президента України, майте на увазі що я не зупинюся на вашому відомстві, чекаю швидкої реакції бо пора року не дає шансу чекати

   • Ответить Василь ,

    Доброго дня.Хочу звернути вашу увагу на Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка,а саме на викладача Носко Юлію Миколаївну.Вона являється дочкою ректора цього ж університету Носко Миколи Олексійовича.Так як вона знущається з студентів перевищує будь-які норми педагогіки.А саме заставляє присідати,бігати,стрибати,доводить студентів до плачу якщо їй щось не сподобалось,і не дай боже щось їй заперечити – предмет ніколи не здаси.Що саме зарез і відбувається.Вже місяць сімнадцять студентів намагаються скласти іспит з інклюзивної освіти,але все марно.У студентів інформація з конспекту,з книжок,навіть додаткова інформація з інтернету вже від зубів відскакує.Студенти не можуть зрозуміти що вона від них хоче.Сьогодні відбулася третя перездача іспиту,але жоден з 17 не отримав оцінки,навіть трійки. Деякі студенти дізналися напевно через знайомих чи напряму через ректора,скільки вона хоче за успішно складений іспит. 20 000 грн. Тепер зрозуміло чому студенти не можуть отримати оцінки, просто Юлії Миколаївні захотілось грошей.Прошу Вас створити комісію в цьому університеті.І доречі іспит вона приймає сама,тому прошу вплинути на Університет,та надати студентам для складання іспиту іншого викладача.

    • Ответить Настя ,

     Доброго дня! Потрібна негайно ваша допомога. Я закінчила 4 курс Ніжинського державного університету імені М.Гоголя філологічного факультету групи ПР-41. У нас виникла проблема з дипломами. Ми разом з іншими групами пройшли активну практику в школі, здали ті Державні екзамени, що й інші, але їм дали спеціальність Вчителя, а нам відмовляються. Ми писали заяви, але нас не беруть до уваги. Допоможіть нам. Вони хочуть, щоб ми йшли на 5 курс і вчили все те, що вже і так знаємо. Ми навчалися як інші групи, проте нас за щось ненавидять. Не вважають людьми.

     • Ответить Олена ,

      Батьки дітей Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст. занепокоїні. Вже розпочався навчальний 2017 рік а Потіцька ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівського району Київської області не готова до навчання. В спортивному залі на 03.10.2017 року зробили склад будматеріалів і це перешкоджає проводити уроки фізичної культури, а на дворі вже холодно що робити?? Ми не розуміємо як перевіряли готовність Опорного закладу Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст. до навчального року.Ми за здоровий спосіб життя, щоб наші дітки займалися спортом,а не горбилися в класах.

      Оставить комментарий

      • Кого добавить?

      • Горячая линия онлайн

       Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.