Горячая линия кабмина

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия кабмина

0-800-507-309

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия кабмина – для круглосуточной связи.

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Володимир ,

  Хто винен в тому що невиконані орендатором вимоги згідно листів ДПІ Державна податкова адміністрація України13.01.2009 р. N385/7/17-0317Державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та СевастополіПро плату за землю орендарне провів розрахунок і виплату орендної плати Лист ДПС України от 12.1.2010 № 135/7/17-0317 Про індексацію грошової оцінки землі у 2010 році (витяг)
  Лист ДПАУ від 19.01.2011 р. №1205/7/17-0317 Про індексацію грошової оцінки земель у 2011 році (витяг)
  Наслідком чого не було доотриманоФО орендну плату і не додорахований ПДФО.
  Але саме інтересніше що працівники ДПІ в 2012р заставили дорахувати ПДФО за 2008-2011роки, а орендна плата не була долрахована,виплачена і нікого з пайовиків не повідомила про дорахунок ПДФО, хоча вище зазначених листів.
  Враховуючи наведене та з метою забезпечення виконання вимог Кодексу, Державна податкова адміністрація України зобов’язує: 1. Провести навчання стосовно порядку застосування змін до чинного законодавства та довести їх до підпорядкованих органів державної податкової служби, а також організувати проведення масово-роз’яснювальної роботи серед платників податків. 2. Спільно з місцевими органами влади та органами земельних ресурсів забезпечити доведення до фізичних осіб власників землі, землекористувачів та орендарів коефіцієнта індексації ставок земельного податку і орендної плати грошової оцінки земель. 3. Встановити контроль за дотриманням норм чинного законодавства щодо правильності обчислення та повноти сплати до відповідних місцевих бюджетів земельного податку та орендної плати за вказані земельні ділянки.
  ПРОКОМЕНТУЙТЕ. ЧИ ВІДНОСИТЬСЯ ТАКА ДІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДПІ ДО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ?

  • Ответить СТЕФАН ,

   Два місяці ДУЖЕ погано наш дом.ТЕЛЕФОН 048-723 73 23. Давав уже декілька разів заявку в УКРТЕЛЕКОМ.
   Сьогодні зранку зв”язок пропав зовсім.
   Син-інвалід 2групи.
   Прошу ДОПОМОГИ.

   Оставить комментарий

   • Кого добавить?

   • Горячая линия онлайн

    Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.