Горячая линия Администрация Государственной пограничной службы

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия Администрация Государственной пограничной службы

(044) 527-63-63

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия Администрация Государственной

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Юрій ,

  Сестра(інвалід), батько(88років) в Криму.Часто приходиться перетинати кордон на переході Каланчак. Проводжають та зустрічають наші прикордонники та митники мовою окупанта. На моє зауваження-відповідь: “…нам так зручно”. У всіх країнах, де я побував, ці посадові особи- обличчя держави. Сумно…

  • Ответить Яцишин Василько Буданівіч ,

   Мені густо приходиться при переході кордону в Охниці не можу зустріти свого пулу Фокшу Івана з Дондюшанського села Квакушна який мешкає по вулици Тролєйбусні 14 # з прапорщиком Гальченком з Тетеркалів.63938##Лабус Наиз +380662430734

   • Ответить Лопатинський Йосиф Михайлович ,

    Бобилова Маруся Зеновіївна використовує сильні прийоми по підробці фальшивих документів з допомогою психотропних газів.Скінчила медичний інститут в Львові.Вишла заміж за Івасюка з Кельменець родом з Буфоло.Травила психотропними препаратами українську діаспору в Ізраелі разом з Пендєрецким Ігорком в 1976 році з Туркистану.Була замужем з Пендєрєцким має сина внебрачного від Бабилова Вітєньки з Чити.Сина звати Настин Женя він переховується в Кельменцях 03552 2 31 72 53 507 Пашковський Олег Іванович.Дочка наталя вийшла замуж за Омара Микуляка.Паушівка Патернаки.Крунь псєвдо знає польску мову Настина Марія Зенвіївна з Палашівки.Глибока 20 Запоріжсталь індійці Пурі. 53506 Галя Пура.

    • Ответить Олег ,

     Я, Гетта Олег Леонідович, звертаюся до Вас з приводу того, що мій син, Геття Ярослав Олегович, з 10. 09.2014 по 23.10.2014 року та з 10.09.2015 по 03.02.2016 року, безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності. суверенітету та територіальній цілісності України в районах проведення антитерористичної операції на території Луганської області:н.п.Герасимівка Станично-Луганського району, н.п.Красна Талівка ВПС “Красна Талівка”. Але не дивлячись на це, йому не надано статусу учаснока АТО. Будь ласка, дайте відповідь, чому ?

     Оставить комментарий

     • Кого добавить?

     • Горячая линия онлайн

      Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.