Горячая линия администрации президента

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия администрации президента

0 800 507 309

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия администрации президента

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Наталья Вітіліївна ,

  Скажіть будь ласка, коли буде напечатано в “Урядовому кур’єрі” Постанову №148 про нестандартне приєднання до електромережі. Я є завідувач Херсонським ясла-садком №57 Херсонської міської ради у мене в садочку на харчоблоці встановлена газова плита по санітарним нормам газу не можна бути в садку, це небезпечно, тож мені потрібно поставити електроплиту, я не можу її встановити тому, що є нестандартне приєднання до електромережі. Всі документи в Харсонобленерго я подала ще в березні місяці, але мені не можуть надати відповідну технічну документацію, тому,що Постанова №148 не набрала своєї чинності. Що мені робити? Якщо я до 1 вересня не встановлю електричну плиту садочок не відкриють після літнього оздоровлення і 170 дітей будуть на вулиці. Дуже прошу допоможіть мені вирішити це питання. З повагою Величко Наталя Віталіївна.

  • Ответить Юлий ,

   Почему нет онлайн линии ?, чтобы можно было написать жалобу или предложение .

   • Ответить Алексей ,

    ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В Миколаївській області складається вкрай напружена ситуація з наданням документів для навчання в учбових закладах дітям-інвалвдам та дітям з різними видами вад. Багато років існує педагогічна консультація, в якій проходили обстеження діти даних катетегорій. Ця організація надавала документ для учбового закладу з продовження навчання дитини. З 1 листопада 2017 року цю організацію ліквідують і подальше, як нам бути з обстеженням ниших дітей надалі жодна офіційна особа надати роз”яснення не може. Просимо вашого втручання в вирішенні цієї ситуації, тому що наші діти стають заручниками. Група батьків.

    Оставить комментарий

    • Кого добавить?

    • Горячая линия онлайн

     Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.