Горячая линия бесплатной юридической помощи

Горячая линия бесплатной юридической помощи
Телефон Горячая линия бесплатной юридической помощи

0 800 213 103
Горячая линия бесплатной юридической помощи

Телефон Горячая линия бесплатной юридической помощи круглосуточной поддержки граждан Украины.

Служба круглосуточной поддержки – удобны способ сообщить о своей проблеме и получить квалифицированную помощь.
 

Оставьте отзыв о работе телефона Горячая линия бесплатной юридической помощи в комментариях:

 • Ответить Александр ,

  Я, инвалид армии 2 группы с 1986 года (бывший командир взвода, старший лейтенант).
  С января 2016 г. Военным увеличили денежное довольствие. Согласно закона Украины № 614-VIII, закон вступил в силу с 1 января 2016 г., военным пенсионерам обязаны сделать перерасчет пенсии , но воз как говорится и ныне там.
  Хочу обращаться в суд. Подскажите – с чего начать ? что делать ? какие документы нужно иметь ? и вообще подскажите, что делать чтобы произвели перерасчет? Буду Вам очень признателен. Александр.

  • Ответить Татьяна ,

   Здравствуйте!!!Я многодетная мать,муж официально трудоустроен!Зарплата 5000 гривень!!!На какую социальную помощь я могу расчитывать!Получаю на двух младших 3800.В сельском совете говорят мне ,что я не могу стать малообеспеченной,так,как у мужа неплохая зарплата!!Заранее спасибо!

   • Ответить Ольга ,

    Здравствуйте! Я хочу узнать о том,можно ли взять кредит в Ощадбанке на то чтобы перекрыть крышу дома по социальной программе.У нас малообеспеченная семья.Я инвалид 3 группы.Старший сын учится в ВУЗЕ, младшая дочь 14 лет растет без отца.Он умер в 2013 году.На пенсию просто невозможно закупить все нужное.Заранее спасибо!

    • Ответить Юлія ,

     В 2012 році за рішення м суду мені повинні були сплатити по кримінальній справі 117048,43 грн. До теперішнього часу ця сума не погашена. Я звернулася до поліції з приводу притягнення до кримінальної відповідальності боржника за ст. 382 КК України ( слідство триває донині, кримінальна справа порушена (№ в реєстрі 12014040450001162). Не маючи надії що матеріали потраплять до суду ( спливав срок позовної давності) я звернулася до суду в рамках цивільї справи за сплатою боржником мені інфляційних витрат та 3% річних від просроченої суми. За рішення суду ця сума становила 72116,55 грн. Я звернулася до Криворізького районного відділу державної виконавчої служби за відкриттям провадження – мені було відмовлено в зв»язку з несплатою авансового внеску 2% від суми, посилаючись на вимоги ст.. 26 ЗУ «Про виконавче провадження». Виконавча служба не несе ніяких додаткових навантажені та витрат по данній справі. Всі запроси – є ідентичними, так як направлені на одного злочинця як про сумі 117048,43 так і по сумі 72116,55 грн.- чому я повинна нести витрати?.
     Виконавча служба є державною установою – це не частна фірма, чому стягував повинен нести додаткові витрати. Всі витрати повинні бути направлені лише на боржника, я і так є постраждалою. А виконавча служба повинна ефективніше працювати сумісно з прокуратурою та поліцією по виконанню рішень суду.
     В 2012 році – курс долара складав 8 грн., на теперішній час 28 грн, тобто підвищення відбулося більш ніж в 3 рази. На Україні дійсна валюта – гривня. Але ціни на паливо, газ та інше прив»язані до валюти – долар та євро, які постійно зростають. Суми за рішення суду які прийняті в 2012 році, я зможу збільшити тільки на 3% річних від просроченої суми та інфляційні витрати, та в разі сплати судового збору та винагороди державному виконавцю в розмірі 2% від суми. Це просто знущання над людьми та відкритий шлях для злочинців, які й так не особливо переймаються до сплати своїх боргів( цьому не сприяє ні пенітенціарна служба, ні виправні заклади, ні нажаль – держава) збільшення безкарності на погіршення кримінальної обстановки в державі в цілому.
     Як добитися щоб виконавче провадження по справі було все таки відкрито ?

     Оставить комментарий

     • Кого добавить?

     • Горячая линия онлайн

      Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.