Горячая линия министерства образования Украины

Украина - телефонные горячии линии
Телефон Горячая линия министерства образования Украины

0 800 507 309

Если должностные лица любого уровня полномочий нарушают ваши права или законные интересы, принуждают к коррупционным действиям, граждане обязаны сообщить о таких правонарушениях по телефонам «Горячей линии» в органы государственной власти для проведения соответствующих проверок и принятия мер к восстановлению нарушенных прав.

Сообщите о коррупционных действиях по указанным телефонам:
Служба круглосуточной поддержки Горячая линия министерства

Если Вы хотите увидеть содержимое всей статьи, кликните по одной из этих кнопок
 • Ответить Наталія ,

  Доброго вечора! Я мати студентки першого курсу Тернопільського вищого професійного училища технологій і дизайну. На першому дні навчання почався збір на потреби училища(карнізи, штори і т.д.), крім цього благодійний внесок кожного року по 500 грн (можливе зростання суми) і обов’язково до 5 днів здати їх. Поясніть будь ласка, що це за такі внески , коли при вступі про них не згадують, чому так? На яких підставах? Для кого ці гроші?

  • Ответить Оксана ,

   Жах… Провели реформу освіти …. Вчитель 4-го класу вимагає за покращення успішності з англійської мови, доньки по 85 гривень за заняття….. Гарно живем дякую за реформу….

   • Ответить Тетяна ,

    Доброї пори доби. Я мама другокласника сільської школи. У нас в школі харчуванням дітей займається родича директора яка не має освіти кухарі. Як можна боротися з таким бараком. У їдальні поряд з їжею продають шампуню, робочі рукавиці, мило,прокладки та інші ГОСПОДАрСЬКІ речі. Якщо ми (батьки) починаємо обурюватися то нам погрожують що нашим ділкам ще довго вчитися в школі! Хтось може нам допомогти? А також підскажіть хто у нас в Україні перевіряє сільські їдальні в школах на дотримання стандартів харчування.

    • Ответить Віктор ,

     Обкрадають вчителів

     • Ответить Віктор ,

      Обкрадають вчителів в Софіївському районі шляхом збору грошей на тарифікацію, атестацію,модернізацію та інші потреби .

      • Ответить Виктория ,

       Здравствуйте! Я одинокая мама. Воспитываю сына (7 класс) Школа №165, г. Харьков. Почему меня обязуют сдавать деньги на подарки учителям, на новогодние праздники ремонты и т. д. ? А моему ребенку ничего не положено. Уже 2 года нет пригласительного на елку,об оздоровительных путевках я вообще молчу(никогда и не было).

       • Ответить олександр ,

        Доброго здоров’я. Підкажіть будь ласка, хто повинен в Укарїні підвищувати зарплатню вцителям ліцею : батьки або держава. Бо в нашому ліцеї це мабуть справа батьків. З першого січня 2017р. потребують підвищиня стлати за ліцей

        • Ответить Андрій ,

         Моя невістка навчається в Державному Криворізькому Педагогічному Університеті на третьому курсі і викладач Марків Володимир Миколайович по теорії виховання та історії встановив ціни на бали, 3 бали коштує 800 гривень. Прошу перевірити цього викладача. Поясніть будь ласка коли буде справедливість в нашій державі?

         • Ответить Тіна ,

          Доброго вечора!!! Я вихователь в місті Сміла, Черкаська область. Мене цікавить чи закон у нас один для всіх, чи «славне місто Сміла» має право жити за своїми власними? Чому нам за престижність праці сплачують тільки від 10 до 15%, хоча за законом повинні сплачувати не менше 20%? Чому щорічно нас змушують іти у відпустку за власний рахунок на 10-15 днів? Чому заплановане збільшення заробітьної плати з січня місяця 2017 року нам перенесли на вересень 2017 року? З травня місяця 2016 року нам перестали виплачувати індексацію!!! Хіба ми не люди???!!!!

          • Ответить Валентина ,

           Поясніть , будь-ласка, чому завідувачі відділень коледжей не можуть скористатися правом на пенсію за вислугою років, адже за Постановою КМУ від 14.06.2000 № 963 вони вважаються педагогічними працівниками. Чому посаду завідувачів відділень коледжей не внесено до Постанови КМУ від 20.01.16 №79 , як таку, що має право на пенсію за вислугою років. В коледжах, технікумах на посадах завідувачів відділень працюють високваліфіковані педагогічні працівники, які організовують навчально-виховний процес, читають лекції, проводять практичні, лабораторні та семінарські заняття.

           • Ответить Валентина ,

            Доброго вечора! Студенти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою з жовтня 2016 року і по даний час 2017 р проходять практику в відділеннях Укрпошти. Укрпошта вчасно перераховує заробітню платню практикантам щомісяця на рахунок коледжу, але коледж в свою чергу чомусь ці кошти (вже 3 місяці) затримує і не виплачує. Хотілося б дізнатися чому так відбувається і коли будуть віддаватися кошти.

            • Ответить Ілля ,

             Я студент другого курсу. Проживаю в гуртожитку і до нас нікого не пускають відвідувачів, байдуже хлопці це чи дівчата, просто не пускають. В судідньому гуртожитку (теж від мого навчального закладу) така сама ситуація. Пускають лиш родичів, і то вони повинні показувати документ, який підтвердить це. Ще й обмежують час входу до 23:00, після 23:00 двері то тобі відчинять, але тебе запишуть у список і потім тебе викликають і допитують чому ти запізнився. Так, це гуртожиток коледжу, де є багато хлопців і дівчат до 18 років, ось вони їх і контролюють, але є і старше 18(навіть до 21 доходить) і таке саме ставлення. Прошу вас розібратися в цій ситуації. Це гуртожитки №1 та №2 Київського електромеханічного коледжу (КЕМК).

             • Ответить Альона ,

              Хочу висловити велику подяку особисто пані Олені, працівниці з техпідтримки Курс Освіта. Бо саме вона допомогла у вирішені питання електронної черги в дошкільний заклад. Річ у тому, що ми змінили місце проживання, переїхавши до іншого міста, і спробували перевестися за своєю електронною чергою до садка, який територіально нам найближчий за місцем проживання. В районних відділах освіти міст з якого виїхали та в якому проживаємо, нам говорили: потрібно ставати на нову чергу, що перейти за датою першої реєстрації (а це січень 2014р.) НЕМОЖЛИВО. Але ж електронна черга єдина по всій Україні! Зателефонувавиши до техпідтримки Курс Освіта,на наш дзвінок відповіла пані Олена, яка зрозуміло роз’яснила, як працює електронна черга. Впевнившись у своїх правах, звернувшись ще раз до р-н відділу освіти, дізнаємося: електронна черга використана!! виявляється наш син зарахований в дитсадок міста в якому мешкали раніше…. А ще більше приголомшило, що його там добре пам’ятають, бо він ходить на неповний день!?! Це при тому, що ми навіть не знаємо де знаходиться даний садочок.
              В черговий раз звернулись в відділ освіти в якому реєструвалися в чергу, за роз’ясненням та допомогою. Нам нічим допомогти не могли (м’яко кажучи), чи не хотіли. Після дзвінка, за нашим проханням, до відділу освіти від техпідтримки Курс Освіта, під час якого пані Олена розібравшись в цій «заплутаній» ситуації, роз’яснила як правильно, за законом потрібно діяти.
              Лише завдяки її правовій допомозі нашого сина відновили в електронній черзі, та перевели до потрібного садка.
              Засмучує не бажання допомогти, чи то необізнаність,чи то байдужість,чи то лінь наших чиновників, які не захотіли визнати та виправити свої помилки — перекладаючи їх на інших..
              І дуже радує, що в нашій країні є така техпідтримка Курс Освіта, що є така уважна, чуйна, віддана своїй справі пані Олена! Щира подяка Вам від усієї нашої родини!!!

              • Ответить Валентина ,

               Я звернулася на гарячу лінію з питання виходу на пенсію за вислугою років, але відповіді не отримала. Скажіть, будь-ласка. скільки треба чекати на відповідь. якщо це гаряча лінія?

               • Ответить Тетяна ,

                Доброго дня, хочу поскаржитися на свавілля, яке стало звичним в НВК «Олімп» «ЗОШ І-ІІІ ступеня — гімназія» смт Ширяєве, Одеської області.
                В нашій школі багато років підряд було все добре, як учням так і вчителям, а все тільки завдяки директору, який тоді працював — Гордієнку Петру Івановичу. Він знаходив підхід як до дітей, так і до вчителів. Що сталося,не знаю, але ця людина більше із за місцевої влади не захотіла працювати в школі, і коли школою почали керувати Карбатовська Наталля Борисівна та Фірман Тетяна Володимирівна батьки та вчетелі зрозуміли, що може тепер їх чекати.
                Якщо щось не подобалося в.о директору Карбатовській Н.Б.в поведінці вчителя, вона могла цього вчетеля принизити в присутності дітей , що вкрай НЕ допустимо. Далі ще гірше, їм захотілося щоб всі дівчатка школи з 1 по 11 клас ходили тільки с косичками. Дітям навіть хвіст не можна було закласти. Тепер вони придумали ще кращу ідею, а саме — школу почали ЗАЧИНЯТИ!!!!! до 5-го уроку діти сидять без повітря не наче в КОНСЛАГЕРІ!! Але ж в нашій школі не продумано нормальне харчування, те що вони можуть купити в буфеті дітей тільки отруює, і якщо раніше діти могли вийти і купити собі щось в кафе, зараз вони не можуть цього зробити. Діти сидять по 8-м годин голодними і без свіжого повітря, а якщо щось і доведеться перехопити з буфету, то потім можна потрапити і до лікарні.
                Школу зачиняють з 1-го по 5-й урок, саме в той період, на який припадають великі перерви, де дитина може вийти купити їсти, або вибігти в лікарню, якщо потрібно, або ж просто вийти на свіже повітря. Зате до школи, яку до речі зачинили, впускають вуличних бабульок -кухарок, які не пройшли елементарний мед.огляд, не відомо з якими болячками вони йдуть в школу і не зрозуміло взагалі що вони принесли істи дітям і де воно готувалося, в яких умовах!!!
                На дверях школи посадили прибиральниць як жандармів.
                Я вважаю це знущанням над ПРАВАМИ ДИТИНИ!!
                Пошу Вас прийняти міри, та приїхати і розібратися в нашу школу, адже НЕ заради такого відношення до дітей наші хлопці зараз воюють та погибають в зоні АТО!!

                • Ответить нАТАЛІЯ ,

                 ДОБРОГО ДНЯ !! МОЯ ДОНЬКА ПРАЦЮЕ ВЧИТЕЛЕМ В ХУТІРСЬКІЙ ШКОЛІ 1-3 СТУПЕНІВ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛ. В ДРУГОМУ КЛАСІ . В ДРУГОМУ СЕМЕСТРІ ПОЧАЛИСЯ ОЦІНКИ І ДИРЕКТОР СЕРБІНА А.М І ЗАУЧ ГОНЧАРЕНКО Л.В ВИМАГАЮТЬ СТОВИТИ ВІДМІННО УЧЕНИЦІ 2 КЛАСУ ШАЛАГІНІ АЛІНІ ВІДМІННО .. А ВОНА НЕ ВІДПОВІДАЕ РІВНЮ НАВЧАННЯ У ДРУГОМУ КЛАСІ НА ВІДМОВУ ДОНЬКИ СТАВИТИ ВІДМІННО ДИРЕКТОРСЕРБІНА А.М СКАЗАЛА ЩО ЗВІЛЬНИТЬ ДОНЬКУ З ПОСАДИ ВЧИТЕЛЯ ЯК ПОСТУПИТИ В ТАКІ СИТУАЦІЇ ? БО ДИРЕКТОР СКАЗАЛА ЩО НА МІСЦЕ ДОНЬКИ Є ЛЮДИНА ЯКА БУДЕ ВИКОНУВАТИ ЇЇ ВКАЗІВКИ … ДОПОМОЖІТЬ ДОНЬКУ ТИРОРИЗУТЬ КАЖДИЙ ДЕНЬ ….

                 • Ответить Станіслав ,

                  зі слів начальника управління освіти,сім»ї,молоді та спорту відомо,що 18 січня минулого року кабінет міністрів україни видав постанову «про внесення змін до порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних,учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах» ,в якій назвав категорії учнів,які харчуються за бюджетні кошти,але в постанові не вказано чи має пільги дитина батько якої має статус інваліда війни 2-ої групи,і я хотів би дізнатись чи має право дана дитина безкоштовно харчуватись в школі і чи мае право на отримання всіх підручників для навчання в школі так,як директор школи не бачить в данній постанові пільг для інваліда війни

                  Оставить комментарий

                  • Кого добавить?

                  • Горячая линия онлайн

                   Перечень экстренных телефонов и служб Украины. Горячие телефонные линии помогут вам в любых жизненных неурядицах. Если вам нужна помощь или консультация обращайтесь за ней по телефонам 0-800 государственных органов, банков и компаний.